7 Gün - 24 Saat - 365 Gün Güvence ve Hizmetin Adresi

Opsiyon Turizm olarak uzmanlık alanımız Kurumsal seyahat planlamasıdır ve alanında Türkiye’nin önde gelen şirketlerindendir. 27 yıllık deneyimi,genç ve özverili kadrosu ile kurumsal müşterilerinin yurtiçi ve yurtdışı tüm seyahat ihtiyaçlarına profesyonel çözümler geliştirmektedir.

image description

Seyahat ve Turizm

Seyahat konusunda sektörde bir çok aracı hizmet verirken, önemli olan işinde uzman, şirketlere ve sektörlerine hakim, global yeniliklerden haberdar, teknolojiyi üst noktada kullanan,bir tık ve ya bir telefon kadar size yakın olan bir kurumsal seyahat acentası ile çalışmaktır. Kurumsal ve bireysel seyahatlerinizde en iyi ve en güvenilir çözüm ortağınız olmak için burdayız

image description

Hizmet Anlayışımız

Seyahat etmeye karar verdiğiniz ilk andan evlerinize dönene kadarki süreçte; alanında aktif,dinamik ve tecrübeli ekimizle birlikte sizlere eşlik edip bir seyahatin kapsayacağı her unsurda kaliteli hizmet etmek için varız.

image description

Misyon & Vizyon

• Sektörüne katma değer katar • Hizmetleriyle ve çözümleriyle fark yaratır • Müşterilerinin iş sonuçlarına değer katar • En çok tercih edilen seyahat ve etkinlik yönetim şirketidir • Fark yaratan insan kaynağımız • Güçlü altyapı, ileri teknolojimiz • Samimi, dürüst ve açık iletişimimiz • Dinamik, hızlı ve esnek yapımız • Yasalara, çevreye, topluma saygılı ve etik yaklaşımımız

Opsiyon Turizm Hakkında

BİZ HER ZAMAN BİR YOLUNU BULURUZ…

image description

KURULUŞUMUZ

ACENTAMIZ 24.12.2016 TARİHİNDE KURULMUŞTUR , FAKAT EKİBŞMİZ 25 YILLIK TURİZM ALANINDAKİ DENEYİME SAHİPTİR. 1992 YILINDAN İTİBAREN ÜLKEMİZİN AYAKKABI VE DERİ SEKTÖRÜNDE HİZMET VERMEKTE OLAN BİZLER , BUNUN YANISIRA DİĞER SEKTÖRLERİN KURUMSAL FİRMALARA DA TİCARİ SEYAHATLERİNE HİZMET VERMEKTEDİR.

image description

UÇUŞ AYRICALIĞIMIZ

A GRUBU TURİZM BELGESİNE SAHİP OLAN ‘’OPSİYON TURİZM ‘’ SEYAHAT ACENTAMIZ MİLLİ HAVAYOLUMUZ THY BAŞTA OLMAK ÜZERE , ANADOLUET , ATLASJET , ONUR AİR , PEGASUS , SUN EXPRESS HAVAYOLLARINI VE TÜM DÜNYA ÜLKELERİ HAVA YOLLARININ : AİR FRANCE , BRİTİSH AİRWAYS , CATHAY PASİFİC , DELTA , AİR CHİNA , EMİRATES , İBERİA , KLM , LUFTANSA , SİNGAPUR AİRLİNES VB. HAYAOLLARININ SATIŞININ YAPMAKTA VE HİZMETİNİ VERMEKTEYİZ.

image description

KONAKLAMA HİZMETLERİMİZ

SEYAHATLERİNİZİN EN ÖNEMLİSİ OLAN HOTEL SEÇENEKLERİNDE EKİBİMİZ OLDUKÇA DENEYİMLİDİR. BİRÇOK BAŞKENTLERİ VE ÖNEMLİ ŞEHİRLERİ (YURT İÇİ DAHİL) EKİBİMİZ BİZZAT TANIMAKTADIR VE SİZLERE BÜTÇENİZE EN UYGUNUNU VE VE FİYAT OLARAKTA BOOKİNG.COM’DAN DAHA UCUZ FİYATA SUNMAKTADIR.

image description

VİZE DEPARTMANIMIZ

AYNI ŞEKİLDE VİZE HİZMETLERİMİZDE OLDUKÇA DENEYİMLİ OLAN ACENTAMIZ , ÜLKEMİZE UYGULANAN VİZELERİ SORUNSUZ VE EN KISA SÜREDE SONUÇLANDIRMATADIR.

image description

ACENTAMIZIN AYRICALIKLARI

- UÇAK VE HOTEL SEÇENEKLERİNİ ANINDA SUNMAK - FATURALARINIZI ANINDA İLETMEK - BİLET , SATIŞ SONRASI DEĞİŞİKLİKLERİ ANINDA CEVAPLANDIRMAK - 2 ADET 7/24 CEP TELEFONLARIMIZLA ANINDA BİZLERLE İLETİŞİM SAĞLAMAK - SORUNSUZ SEYAHATTEN SONRA MEMNUNİYETİNİZİ DUYMAK SAYGILARIMIZLA

''Bizimle her zaman bir adım öndesiniz...''
Uçak Bileti

Otel Rezervasyonları

Vize İşlemleri

Transfer Hizmetleri

Tatil Turları

Fuar Organizasyonları

Yurtdışı Araç Kiralama

Seyahat Sigortası

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Hizmet Sağlayıcıları ve Tedarikçi Ağımız…